777 317 403, 777 233 779jumpandplay@seznam.cz
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

Půjčovní řád

Opravdu zvládnu hrad rozbalit a nafouknout sám?

Ano, bez problémů ho zvládnete postavit sám během pár minut. Stačí vytáhnout skákací hrad z přepravní tašky, rozložit podkladovou folii, na ni roztáhnout hrad. Následně připojíte fukar (kompresor) – jen se nasadí konec hradu tzv. rukáv na vstup fukaru, obmotá se páskou na suchý zip a je hotovo. Následně zapnete fukar a hrad je během minuty nafouknut. Následně pomocí kolíků hrad připevníte k zemi. Bez problémů zvládne žena.

Platí se vratná kauce za půjčení hradu?

Ano, platí se vratná kauce 2000 Kč při osobním odběru.

Uzavírá se smlouva o půjčení?

Ano, před zapůjčením skákacího hradu se uzavírá standardní smlouva o půjčení hradu. Smlouva je jednoduchá a vyplní se při předání hradu na základě Vašeho občanského průkazu, či jiného dokladu. Pokud tedy za Vás vyzvedává hrad někdo jiný, musí být tato smlouva vedena na údaje toho, kdo hrad vyzvedává a tento s tím musí počítat a souhlasit. Nelze do smlouvy uvést údaje někoho jiného, který není přítomen při vyzvedávání hradu.

Co mám dělat, když omylem hrad propíchnu (malá dírka apod. ).

Součástí je sada na lepení hradu. Propíchnutí hradu je v podstatě neproveditelné, avšak kdybyste měli v trávě hřebík… V tomto případě nás prosím ihned kontaktujte a problém vyřešíme, je ale zapotřebí nám to opravdu sdělit. I v případě malého píchnutí hrad normálně funguje dál, protože fukary jsou velmi výkonné a nemá to žádný vliv, následně nám sdělíte, kde je prasklina a my sami provedeme opravu. Avšak jak uvádíme, je to téměř nereálné.

Co se děje, pokud prší?

Pokud prší, nebo je nevlídné počasí, bohužel my za to nemůžeme a půjčovné se nevrací. Avšak vyjdeme Vám vstříc a poskytneme na příští akci významnou slevu, abyste byli spokojeni.

Může na atrakci pršet?

V žádném případě, jelikož fukar je pod proudem a nesmí na něj pršet. Pokud začne pršet, ihned ho odpojte a schovejte, aby nedošlo k úrazu el. proudem. Atrakci následně musíte zakrýt, nebo rychle schovat (atrakce se vyfoukne za pár vteřin ihned po vypnutí fukaru). Pokud atrakce zmokne, je zapotřebí ji nechat rozbalenou uschnout na sluníčku, nebo nechat rozloženou apod. Podkladovou plachtu ze spodní části utřít. Nikdy nebalte hrad mokrý. V případě, že Vám nestihne uschnout do termínu vrácení, kontaktujte nás prosím a najdeme řešení.

Jak zabalit atrakci?

Atrakci není možné zabalit mokrou, ani jinak znečištěnou. Nikdy atrakci neumývejte saponátem, ani ničím jiným, pouze čistou vodou. Pokud dodržíte, že na atrakci se nesmí chodit, nebo dokonce skákat v botech, jíst, nosit si na atrakci pití a pod atrakcí je podkladová folie (je součástí), tak atrakce nikdy špinavá nebude. Po vypnutí fukaru se atrakce ihned sfoukne, poskládáte ji a umístíte do přepravní tašky (otázka asi 5 minut).

Poskytujete dozor u atrakce?

Atrakci máte zapůjčenou Vy a proto Vy jste plně odpovědní za případné nehody, úrazy a jiné a nikdy byste neměli nechat děti na skákacím hradu bez dozoru. Dodržujte bezpečnost, nepřekračujte počet dětí na atrakci a nikdy nenechávejte děti bez dozoru. Součástí smlouvy jsou závazné instrukce pro chování na hradu a je potřeba je dodržovat, aby nedošlo k úrazu, poškození hradu apod.

Má hrad potřebné atesty?

Ano, skákací hrad má veškeré potřebné evropské atesty.

Co se stane, pokud nestihnu vrátit hrad včas?

Je Vám účtováno nájemné za další den dle ceníku. Pokud vrátíte hrad znečištěný, mokrý, poškozený, neúplný atd.  účtujeme si poplatek za vyčištění, či uvedení do původního stavu apod. Ale vždy nás kontaktujte, máme lidský přístup a určitě se domluvíme, pokud nám vysvětlíte, jaký vznikl problém. Do dnešního dne jsme nemuseli žádný problém řešit, určitě se tedy nestane ani Vám.

Jak je účtována cena za víkend?

Uvedená cena je myšlena za celý víkend. Cena za víkend je tedy platná za celé období od pátku do pondělí.

Poskytujete slevy?

Ano, při půjčení dvou a více atrakcí poskytujeme slevu 15 % na levnější z nich.

Můžu atrakci použít při kulturní akci a vybírat vstupné?

Bohužel nemůžete, atrakce nejsou určeny ke komerčním účelům, ale pouze pro soukromé oslavy, párty a jiné podobné soukromé, či firemní akce.

Jak mám atrakci objednat?

Ideálně použít náš nezávazný poptávkový formulář u atrakce, kdy dostaneme od Vás veškeré informace ohledně zapůjčení. My následně Vám již zavoláme a jsme připraveni říct, zda-li je atrakce volná, nabídnout alternativu a vše podstatné sdělit.  Samozřejmě můžete využít i telefonického, nebo e-mailového kontaktu apod., záleží jen na Vás, jak jste zvyklí.

Jsou součástí hradu i plastové balonky?

Ano, u osobní výpujčky jsou součástí některých hradů plastové balonky.

V kolik hodin mám atrakci vyzvednout a v kolik hodin vrátit?

Vše podstatné následně domluvíme telefonicky nebo e-mailem, aby časově vše vyhovovalo ke vší spokojenosti a Vašim možnostem.

Kolik stojí elektřina při zapnutém hradu?

Při průměrné spotřebě 500 W stojí jedna hodina provozu přibližně 2 koruny. Čili pokud atrakce bude nafouknuta celý den, bude Vás to stát přibližně 16 korun (při osmi hodinách).

Vejde se mi vypůjčený hrad do osobního auta?

Ano,dva i více hradů se vejdou pohodlně do osobního auta.

Je možno si nechat hrad přivézt a nainstalovat od Vás?

Ano,po dohodě je to možné,v takovém případě instalace stojí 400kč a zároveň zahrnuje 15km od odběrného místa na místo dodání zdarma.Každý další započatý km stojí 11kč.